Tinkamas transporto priemonės keltuvas gali užtikrinti, kad darbas servise bus kur kas sklandesnis ir pavyks ne tik greitai „diagnozuoti“ problemą, tačiau taip pat ir ją sutvarkyti. Vienas svarbiausių pagalbininkų, kuris vis dažniau perkama ne tik verslui, tačiau ir savoms reikmėms yra keltuvai, kurie padeda darbus atlikti kur kas paprasčiau.

Motociklų keltuvai – vis pigesni

Jeigu anksčiau motociklo keltuvas buvo perkamas tik verslo poreikiams, tai šiuo metu dėl sumažėjusios kainos tai patraukli galimybė pačiam tvarkyti savo transporto priemonę. Kas paskatino išbandyti jų naudą? Labiausiai – sumažėjusi kaina.

Dažniausiai motociklo turėjimas yra gyvenimo būdas, tai ne tik paprasčiausia transporto priemonė, kuri padeda įveikti atstumus. Natūralu, kad tokiu atveju savininkai nori kuo daugiau žinoti apie motociklus, bando juos tvarkyti patys, dekoruoti. Tai – gerai, tačiau be tinkamos įrangos galima padaryti daugiau klaidų nei jų pašalinti.

Keltuvų pasiūla – pagal kiekvieno poreikius

Kadangi keltuvų daug ir jie labai įvairūs – pagal charakteristikas vieni labiausiai tinka asmeniniams poreikiams, kai tuo tarpu kiti dažniausiai pasirenkami verslui. Lygiai taip pat ir motociklams skirti keltuvai varijuoja savo galimybėmis. „Dažniausiai namų garažui puikiai tinka toks, kuris pasikelia minimaliai, iki metro. Tuo tarpu servisai renkasi funkcionalesnius, kurie brangesni, tačiau padeda ir motociklo tvarkymo darbus atlikti kur kas paprasčiau‘- pasakoja pardavėjai.

Taip pat įvertinkite ir tai, kad keltuvai gali išlaikyti skirtingą svorį, o motociklai taip pat sveria labai skirtingai. Atkreipkite dėmesį į tai, kad ypač skiriami motociklo bei motorolerio svoris.

Kiniški keltuvai – vis dažniau pasirodo rinkoje

Pradėjus ieškoti tinkamiausio keltuvo susidursite su plačiomis galimybėmis. Dažniausiai akis patraukia labai pigūs keltuvai. Visiškai natūralu, kad žmonės nori sumokti kuo mažiau, tačiau mėgautis geros kokybės įranga. Tačiau ar labai pigiai, dažniausiai iš Kinijos importuojami keltuvai tikrai gali būti tokie geri, kaip ir garsiausių gamintojų vardų?

Deja, ne. Ir rizikuojate ne tik tuo, kad įranga greitai suges, tad investicija neatitarnaus, tačiau ir mechanikų sveikata, kadangi negalite būti tikras, ar sistema tikrai išlaikys didelį svorį.