Kodėl verta rinktis plieninę stogo dangą?

Dėl savo lengvumo danga puikiai mūrinių bei karkasinių ar skydinių namų statyboje, kur rekomenduojama rinktis kuo lengvesnę stogo dangą. Taip pat dažnu atveju šią stogo dangą pravartu rinktis renovuojant gyvenamąjį ar komercinės paskirties pastatą, itin lengvi lakštai leidžia nesudėtingai montuoti dangą nepažeidžiant pastato konstrukcijos bei nereikalauja papildomo laikančių konstrukcijų pastiprinimo. Tačiau svarbu atsiminti, kad ši danga naudojama tik didesnį nei 5 laipsnių nuolydį

stogu dangos

turintiems stogams. Kartais ypač plokštiems stogams gali būti pritaikyta plieninė klasikinė valcuojama stogo dangą, tačiau rekomenduojama rinktis ne metalinę dangą.  Didelis spalvų pasirinkimas patenkins ir reikliausio kliento norus, danga lengvai pritaikoma prie įvairių pastato spalvų, langų ar durų.

Plieninė stogo danga tarnauja daugiau nei 50 metų

Dangos lengvumas ir plastiškumas leidžia lengvai ją transportuoti bei montuoti. Tokia danga stogas bus padengtas itin greitai, nereikės ilgai laukti, sezono pabaigoje ir viena diena gali reikšti labai daug. Tačiau lengvas montavimas nereiškia, kad reiktų šį darbą skubėti atlikti patiems. Rekomenduojama kreiptis į savo srities specialistus, patyrusius stogdengius, kurie užtikrins tinkamą stogo dangos padengimą. Tinkamai sumontuotas metalinis stogas turėtų atlaikyti daugiau nei 50 metų. Dažnai tokios dangos suteikiama 10-40 metų garantija.

Plieninė čerpių imitacijos stogo danga

Stogas ištvers stiprų vėją ir leis lengvai nuvalyti sniegą. Metalas atsparus ugniai, pelėsiui, vabzdžiams ir puvimui. Tad plieniniams stogams nereikia nuolatinės ir brangios priežiūros, tačiau svarbu nepamiršti reguliariai patikrinti ar nereikia stogo nuvalyti, pašalinti susikaupusius lapus, šakeles, apnašas bei patikrinti ar nėra kokių nors pažeidimų.

Kiek kainuoja plieninė stogo danga?

Saugantiems gamtą ši čerpių imitacijos plieninė danga taip pat puikiai tiks! Tai ekologiška stogo danga, nes metalas atitarnavęs kaip stogo danga gali būti perdirbtas į kitus gaminius. Plieninės stogo danga tiks ir norintiems geriausios kokybės už prieinamą kainą. Tačiau planuojant biudžetą reiktų nepamiršti priskaičiuoti dangos montavimo, konstrukcijų paruošimo, stogo priedų, darbo jėgos ir atliekų utilizavimo kainos. 

Kaip matote Plieninė stogo danga turi daug privalumų, tai geras sprendimas tiems, kurie nori lengvo, ilgaamžiško bet itin tvirto pastato stogo, kuris būtų lengvai  pritaikomas prie įvairių spalvų bei stilių pastatų.