Planuojate atostogas praleisti Maljorkoje? Tai iš tiesų nuostabi mintis. Maljorka vilioja keliautojus savo saulės spinduliais, giedru  oru, smėlėtais paplūdimiais, kultūra, vietinių šypsenomis ir lankytinomis vietomis. Daugelis atvykę čia pirmą kartą trokšta pamatyti kuo daugiau, kone visą salą išstudijuoti.

O kodėl gi ne? Svarbiausia susidaryti maršrutą ir jo laikytis ir bus viskas įmanoma. Žinoma, jeigu planuojate visą salą apžiūrėti keliaudami viešuoju transportu, galite nusivilti. Autobusu keliavimas patogus tuomet, jeigu keliaujate netolimus atstumus ir ne per dažnai. Jeigu planuojate važiuoti iš vienos į kitą vietą, galite ne tik pavargti bet ir nusivilti.

Autobusais pasieksite tikrai ne visas salos vietas.

Taigi, apie automobilio nuomą Maljorkoje

Ketinantiems aktyviai leisti laiką Maljorkoje rekomenduojame atkreipti dėmesį į automobilio nuoma Maljorkoje pasiūlymus. Keliauti automobiliu tikrai puikus sprendimas. Apkeliausite daug per trumpą laiką. Spėsite atostogų metų nukeliauti prie gražiausių salos vietelių bei pamatyti populiariausius objektus. Kaip jau minėjome svarbu susidaryti maršrutą.

Neišsigąskite, automobilio nuoma Maljorkoje daug nekainuos. Priešingai, jeigu keliaujate dviese ar daugiau žmonių, išsinuomosite automobilį tikrai pigiai. Nuoma parai paprastai kainuoja nuo 10 eurų. Draudimu bus pasirūpinta, o kelyje ištikus nesklandumams iškarto sulauksite pagalbos. Jeigu keliaujate vienas ar dviese, rekomenduojame rinktis paprastesnį automobilį, atkreipkite dėmesį į tai kiek kuro sunaudoja.

Nuomos punktų Maljorkoje tikrai daug. Tačiau tai lemia geresnes sąlygas klientui. Automobilio nuoma Maljorkoje bus taip patogu, kad tikrai nebenorėsite važiuoti autobusu. Svarbu, kad prieš rezervuodami automobilį, paskaitytumėte nuomos kompanijos taisykles. Visos jos yra palankios klientui, tik kai kur nežymiai skiriasi. Paskaitykite internete komentarus apie pasirinktą įmonę, tai padės lengviau apsispręsti.

Kai kurios nuomos kompanijos net neskaičiuoja viršytų kilometrų. Tai palanku klientui, nes nereikės nuolat dairytis į nuvažiuotus kilometrus. Galėsite atsipalaidavę važiuoti į vietas, kurias pasirinkote.

automobilio nuoma Maljorkoje

Automobilio nuoma Maljorkoje ypač paranki keliaujančioms šeimoms su vaikais. Karštyje laukti autobuso ir keliauti perpildytame tikrai nepatogu su nekantraujančiai mažaisiais keliautojais. Pagalvokite, kelionė automobiliu, kuriame veikia oro kondicionierius tikrai bus komfortiška. Galite išsinuomoti navigacija, ji sutaupys laiko, nes nereikės stoviniuoti ir ieškoti objekto. Automobilyje galėsite susikrauti reikiamus daiktus. Keliaujant autobusu pasiimsite tik būtiniausius.

Dar daugiau informacijos – https://www.kontikis.lt/automobilio-nuoma-maljorkoje/