Privalumai

Patogumas ir privatumas

„Domino namai“ – ramiame individualių namų kvartale suprojektuotas trijų korpusų gyvenamųjų namų kompleksas, kurio kieme, atokiau nuo gatvės, namo gyventojams bus įrengta jauki poilsio zona, pritaikyta skirtingo amžiaus gyventojams: pietinėje kiemo dalyje įsikurs vaikų žaidimo aikštelė, o šiaurinėje – žalioji zona su žaidimo stalais.

„Domino namuose“ išsirinksite racionaliai suprojektuotus, individualius poreikius atitinkančius 1 iki 4 kambarių butus su balkonu ar erdvia terasa. Keletas butų pirmame aukšte turės privačias terasas vidinio kiemo pusėje, kuriose galėsite leisti laiką, auginti prieskoninius augalus ir gėles. Gyventojų patogumui bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė ir sandėliukai cokoliniame namo aukšte, iš jų į namus pateksite liftu ar laiptais.

Vieta ir susisiekimas

„Domino namai“ kaimynystėje įsikūrę visi patogiam gyvenimui reikalingiausi objektai: prekybos centrai „Iki“, „Rimi“, „Norfa“, duonos kepykla, grožio salonas ir restoranas. Gyventojų pamėgtame Jeruzalės turgelyje galėsite įsigyti šviežių vaisių ir daržovių, sezoninių miško gėrybių.

Mažieji galės lankyti privačius šalia esančius darželius:„Mano darželis“, „Namų darželis“ ir „Vaikystės sodas“ su uždaru kiemu ir originaliomis klasėmis. Mokyklos gatvėje yra įsikūrusi Vilniaus Jeruzalės vidurinė mokykla, o netoliese Didlaukio g. – Baltupių vidurinė mokykla, kurią automobiliu pasieksite vos per 5 minutes. Patogus susisiekimas ir su aukštojo mokslo įstaigomis – vos už kelių minučių kelio automobiliu įsikūręs Mykolo Romerio universitetas, VU matematikos ir informatikos institutas, VU biochemijos institutas, Vilniaus kolegijos fakultetai.

Patikimumas

Projekto plėtotoja „EIKA“ - viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai vystanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Nuo 1993 metų įmonė jau pastatė daugiau nei 3750 butų ir 320 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. „EIKA“ net šešis kartus buvo apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, įmonės projektai yra vertinami ir užsienyje.

 

Neradote svajonių būsto?
Ieškokite kituose projektuose!


peržiūrėti peržiūrėti peržiūrėti