- Jūsų sėkmingas ėjimas

Domino namai“ – tai jaukūs ir patogūs namai Jeruzalėje, ramioje individualių namų kaimynystėje. Suprojektuotas gyvenamųjų namų kompleksas su vaikų zona ir vidiniu poilsio kiemeliu, kuriame gyventojai galės leisti laiką su šeima, skaityti knygą ar žaisti domino. Domino – tai tradicija, suburianti ir vienijanti skirtingo amžiaus žmones.

 
    

Domino namuose“ išsirinksite racionaliai suprojektuotus, individualius poreikius atitinkančius nuo 1 iki 4 kambarių butus su balkonu ar erdvia terasa. Keletas butų pirmame aukšte turės privačias terasas vidinio kiemo pusėje, kuriose galėsite leisti laiką, auginti prieskoninius augalus ir gėles. Gyventojų patogumui bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė cokoliniame namo aukšte, iš kurios į namus pateksite liftu ar laiptais.


Kaimynystėje įsikūrę visi patogiam gyvenimui reikalingiausi objektai - prekybos centrai, kepykla, turgelis, grožio salonas ir restoranas. Švietimo įstaigos pasiekiamos pėsčiomis – netoliese trys vaikų darželiai, dvi vidurinės mokyklos ir universitetai ar jų filialai. Patogų susisiekimą su miesto centru užtikrins Geležinio vilko gatvė ir vos už 130 metrų esanti Mokyklos g. stotelė.


Aktyvaus poilsio mėgėjus džiugins netoliese nutiesti dviračių takai. Laisvalaikiu galėsite nueit į Jeruzalės skulptūrų sodą ar aplankyti šalia Jeruzalės – Santariškių žiedo tvenkinyje plaukiojančias gulbes. Vos per keliolika minučių pasieksite Žaliuosius ežerus, kurie atgaivins karštą vasaros popietę, o pasivaikščioti ar pabėgioti galėsite netoliese esančiame Verkių regioniniame parke. 

 

EIKA

Projekto plėtotojas

„EIKA“– viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Nuo 1993 metų įmonė jau pastatė daugiau nei 3000 butų ir 270 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. „EIKA“ net šešis kartus buvo apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje. Geriausiais Lietuvoje tapę ir įmonės projektai „Santariškių namai“ bei „EIKOS namai Pilaitėje“.

Projekto architektas: „Eventus Pro" grupė

Planuojama statybos darbų pradžia:
1 korpusas (3 aukštai; 24 butai) - 2015 m. II ketv.
2 korpusas (4-6 aukštai; 45 butai)  – 2015 m. III ketv.
3 korpusas (5-6 aukštai; 44 butai)  – 2015 m. IV ketv.

Planuojama statybos darbų pabaiga:
1 korpusas -  2016 m. I ketv.
2 korpusas – 2016 m. III ketv.
3 korpusas – 2016 m. IV ketv.

 

„Domino namuose“ kviečiame įsigyti butus:
1 k.    29 – 41 m2
2 k.    43 – 52 m2
3 k.    58 – 72 m2
4 k.    80 – 92 m2

 

Neradote svajonių būsto?
Ieškokite kituose projektuose!


peržiūrėti peržiūrėti peržiūrėti